Iepazīsimies tuvāk ar draudzes mācītāju Dāgu Demandtu un viņa sievu Ediju

Pēc trīs mēnešiem, ko esam pavadījuši mūsu jaunajās mājās, Mineapolē, nu varam teikt, ka daudz ir redzēts, daudz ir darīts un līdz ar to arī daudz ir iepazīts. Cilvēki draudzē un ārpus tās, pilsēta kā dienā, tā arī naktī. Un ja padomā, vēl daudz jaunā un nezināmā mums ir priekšā. Mēs cenšamies iepazīt draudzes cilvēkus, cik labi vien to spējam, bet rodas jautājums, vai tu esi paspējis iepazīt mūs? Iepazīsimies!09_2010_DagsunEdija.jpg

Mācītājs Dāgs, ar vidējo vārdu Aleksanders, ir dzimis 1976. gada 15. septembrī Ņujorkas pilsētā, Bruklinā. Ar trīs dienu vecumu viņš tika adoptēts vienā trimdas latviešu ģimenē, kur uzaudzis mammas, Māras Valdmanes, vecmammas un trīs vecmammas māsu gādībā. Pirmos trīs Dāga dzīves gadus ģimene dzīvoja Miami. Tad pārvācās uz Montreālu, Kanādā, kur ģimene bija dzīvojusi jau agrāk dzīvē. Dāgs ģimenē bija vienīgais bērns, tāpēc par uzmanības trūkumu sūdzēties nevarēja, īpaši, kad viņam divu vecmammu vietā bija veselas četras. Bērnībā Dāgam ļoti patika dzīvnieki, viņš rūpējās par kaķi Minnīti, kanārijputniņu Cherpy, zelta zivtiņu Ābrahāmu un bruņurupuci Gaiziņu. Viens no Dāga pirmajiem darbiem bija avīžu iznēsāšana vietējā rajonā. Pirmais grāds Dāgam ir tūrisma laukā, viņš strādāja Eurail firmā, kur pārdeva ekskursijas ar vilcienu pa Eiropu. Vēlāk dzīvē Dāgs palēnām juta, ka Kāds viņu aicina vienā citā kalpošanā. Tas bija aicinājums no Dieva. Vadot savu pirmo svētbrīdi 2004. gada 18. novembrī, viņš vēl nebija ņēmis nevienu kursu teoloģijā. Tas bija liels izaicinājums.

Un tagad, pēc apmēram 8 gadiem, ar Dieva palīgu un vadību Dāgs ir Dieva draudzes, Mineapoles - St. Paulas draudzes gans. Kopš 2008. gada Dāgs kalpoja kā ordinēts diakons, bet pavisam nesen, šī gada 3. martā, viņš tika ordinēts mācītāja amatā. Simboliski, ka ordinācija notika Floridā, netālu no Tampas, pavalstī, kur tika pavadīti Dāga pirmie dzīves gadi. Vasarā Dāgs pabeigs studijas maģistra grādā, kad iegūs Master of Divinity. Pašlaik viņš ņem pēdējo kursu Luther Seminary St. Paulā. Ar lielu prieku un lielu paļaušanos uz Dievu Dāgs ir uzsācis jaunu ceļu, ar Mineapoles draudzi kopīgi vienā solī staigājot.

Sign up for an EMT class at the viagra online cash on delivery https://www.levitradosageus24.com/ local college. See you at the big one!

background